Střihová služba

Bichon havanais

Bichon á poil frisé

Lagotto Romagnolo

TOPlist

in Memory

 

             Vzpomínáme         

 Navždy nás opustil(a) a do psího nebíčka odešel (šla):

 

KIMEČEK
* 15.5.2001 - + 21.9.2016
(- můj první bišonek)


Dnes jsi se na nás naposledy podíval, a pak už jsi navždy tiše spal. :-(

Teď Tě už nic nebolí, náš milovaný "Kimečku“, tančíš v nebi s Anděli,
navždy budeš v našem srdéčku! <3

 

Yuppie Blanche ze Zlaté Jalny

Za 5 dní bys oslavila 11 let. Bohužel dnes mi Tě osud vzal. Dnes už jsi za duhovým mostem v náručí tvé první maminky, vážené chovatelky Jarmily Křečkové. Má milovaná Yuppinko moc Ti děkuji za všechny ty roky strávené s Tebou, děkuji Ti za všechny tvoje krásná odchovaná štěňátka, v kterých kousek Tvého "já" žije dál. Před 5 lety jsme spolu tvůj boj o život vyhráli, když jsi měla akutní rozklad krvetvorby a ty jsi tu se mou mohla být a dál mi dělat radost. Dnes jsi boj o svůj život prohrála. Strašně mně chybíš!!! Ty moje veselá bišoní "lady" , se slzami v očích se s Tebou dnes loučím.  Nikdy na Tebe nezapomenu, navždy zůstaneš v mém srdci!!!

Ch.Jack Bohemia sen

* 28.08.2006 -  + 14.07.2013

 Dne 14.07.2013 nás navždy tragicky opustil náš první chovný pejsek Ch. Jack Bohemia sen. Jackoušek při venčení na vodítku na místě podlehl napadení pittbulem, kterého jeho nezodpovědný majitel neměl na vodítku, ani zajištěného náhubkem a evidentně ho nezvládal.

Můj úžasný Jackoušku nikdy na tebe nezapomenu, na tvoji mazlivou a oddanou povahu, ladný krok ve výstavním kruhu, který tě vždy nesl k zaslouženému vítěztví. Kousek tebe tu dál žije ve tvý potomcích. Spi sladce :-( Se slzami v očích se s tebou loučím, a malá vzpomínka na tebe navždy zůstane v mém srdci ! ! !

KLEOPATRA Queen Angel Navajo

nar.5.4.2008  + 12.4.2011

 

Dne 12.4.2011 nás zarmoutila zpráva o náhlém odchodu Kleopatry Queen "Leonky" do psího nebíčka na následky tragické nehody. (maj. manželé Liškovi)

Po Leonce zůstalo na Světě 5 krásných štěňátek (3pejsci a 2 fenky), které odchovala v chovatelské stanici Charnett  - vrh G

Drahá Leonko, nikdy na tebe nezapomeneme !!!

GIPSY white Angel Navajo

nar.19.11.2006    + 29.10.2009  

Gipsy je bohužel smutným příkladem, že i malé plemeno může umřít na chorobu postihující převážně velká a obří plemena, dne 29.10.2009 tato fenka uhynula na torzi žaludku. Byla to veselá bezprostřední fenka, byla temperamentní, až hyperaktivní, neuměla odpočívat ani po krmení  a to se ji bohužel stalo osudným.

Gipsy byla připravována do chovu, moc jsme se těšili na její první štěňátka, osud je, ale neúprosný a vzal nám Tě už tak brzy  a  my už se jich nedočkáme :-(

MILÁ GIPSY NAVŽDY ZŮSTANEŠ  V NAŠICH SRDCÍCH, hlavně v srdci tvé paničky MÍŠI !!!