Střihová služba

Bichon havanais

Bichon á poil frisé

Lagotto Romagnolo

TOPlist

in Memory

 

             Vzpomínáme         

 Navždy nás opustil(a) a do psího nebíčka odešel (šla):

 
MEGGY
* 19.3.2002 - +11.6.2017
Bichon Frise bez PP
Meginka spolu s Kimem ( který umřel loni taky v tak pěkném věku) byli moji první bišonci. Díky nim jsem začala chovat společenské plemena. Když jsem se začala věnovat chovu s rodokmenem , šli Megi a Kim žít a dělat radost mým prarodičům. Kim do Prahy a Megy zůstala u těch Blovických.
Dnes se Megginky nemocné srdíčko zastavilo,
nám všem to do očí slzy vlilo. Už Kimeček zavolal ji k sobě za duhový most, tak měj se tam Megy taky krásně, a nezlobte tam spolu moc!!! Nikdy na Tebe nezapomeneme, navždy zůstaneš v našich srdcích!!!
Meggy a Kim
 

KIMEČEK

* 15.5.2001 - + 21.9.2016
(- můj první bišonek)

Dnes jsi se na nás naposledy podíval, a pak už jsi navždy tiše spal.

Teď Tě už nic nebolí, náš milovaný "Kimečku“, tančíš v nebi s Anděli,

navždy budeš v našem srdéčku!

YUPPIE Blanche ze Zlaté Jalny

* 4. 4. 2004  -  + 30. 3. 2015
(female bichon a poil frisé)

Za 5 dní bys oslavila 11 let. Bohužel dnes mi Tě osud vzal. Dnes už jsi za duhovým mostem v náručí tvé první maminky, vážené chovatelky Jarmily Křečkové. Má milovaná Yuppinko moc Ti děkuji za všechny ty roky strávené s Tebou, děkuji Ti za všechny tvoje krásná odchovaná štěňátka, v kterých kousek Tvého "já" žije dál. Před 5 lety jsme spolu tvůj boj o život vyhráli, když jsi měla akutní rozklad krvetvorby a ty jsi tu se mou mohla být a dál mi dělat radost. Dnes jsi boj o svůj život prohrála. Strašně mně chybíš!!! Ty moje veselá bišoní "lady" , se slzami v očích se s Tebou dnes loučím. Nikdy na Tebe nezapomenu, navždy zůstaneš v mém srdci!!!

Ch. Jack Bohemia sen

Havanský psík

* 25. 08. 2006  -  + 14.07.2013

Jackoušek se stal objetí velké nezodpovědnosti a lehkovážnosti některých "pejskařů", kteří si pořizují plemena, která nezvládají. Při venčení Jacka, na vodítku, se na něho přiřítil rozzuřený pitbul a Jackouška jedním zákusem a trhnutím zabil.... :-( zlomil mu vaz.

Můj milovaný Jacku, nikdy na tebe nezapomenu, na tvůj ladný krok, který tě vždy nesl k zaslouženému vítěztví ve výstavním kruhu, navždy budeš v mém srdci a při vzpomínce na tebe, mi vždy slza do očí skočí !!! :-(

Gipsy white Angel NAVAJO 

(Bichon a poil Frisé)

 *19.11.2006   -    + 29.10.2009

 

Gipsy je bohužel smutným příkladem, že i malé plemeno může umřít na chorobu postihující převážně velká a obří plemena, dne 29.10.2009 tato fenka uhynula na torzi žaludku. Byla to veselá bezprostřední fenka, byla temperamentní, až hyperaktivní, neuměla odpočívat ani po krmení  a to se ji bohužel stalo osudným.

Gipsy byla připravována do chovu, moc jsme se těšili na její první štěňátka, osud je, ale neúprosný a vzal nám Tě už tak brzy  a  my už se jich nedočkáme :-(

MILÁ GIPSY NAVŽDY ZŮSTANEŠ  V NAŠICH SRDCÍCH,

hlavně v srdci tvé paničky MÍŠI !!!