Bichon havanais

Lagotto Romagnolo

TOPlist

Vítáme Vás na stránkách T O P chovatelské stanice plemene Havanský psík ! ! !

Letos naše chovatelská stanice slaví 20 let od jejího vzniku 

- aktualizace:.1.2.2024 (novinky, havanský psík a lagotto romagnolo na prodej) 

 

! ! ! Havanský psík - Máme miminka k rezervaci - více  ZDE! ! !

 ! ! Lagotto Romagnolo - Máme miminka k rezervaci - více ZDE ! !

  

         

Vítám Vás na stránkách naší chovatelské stanice Angel NAVAJO. Ač se může zdát, není tento chov dílem pouhého jednotlivce (tím myslím mou osobu), ale celé naší rodiny a hlavně moji "nevlastní" sestry Jany Uherkové. Letos je to 13 let, co nás osud svedl dohromady, dal nám jednu druhé a toto přátelství funguje, jak v osobním, tak i chovatelském životě. Je to 13 let , co se ke mně přidala jako rovnocenný partner chov.stanice Angel Navajo.  Dnes už Ti, kteří nás znají, ví, že Angel Navajo se rovná Petra Hrabětová + Jana Uherková (její odchovanci si nesou ve jméně Preciosa Jane) ....  Jani moc děkuji, že Tě mám... Také děkuji mým rodičům, za velikou pomoc s našimi hafíky, když je potřeba! A Janča by určitě ráda poděkovala svému příteli za podporu a pomoc s péčí o jejich pejsky.

 

 

Vítejte v Angel Navajo ;-)

 

(Preciosa Jane) 


         Havanský psík se do naší chovatelské stanice dostal díky mým rodičům, to je očarovalo toto kouzelné plemeno z řady bišonků. I když jsme začínali a jako první odchovávali štěňátka bišonků (Bichon a poil Frisé), je dnes chov havaňáčka pro nás prioritou. V našem chovu havaňáčků klademe především důraz na odchovávání zdravých a veselých jedinců. Snažíme se vyvarovat příbuzenské plemenitby, testujeme naše chovné pejsky na dědičná onemocnění a pečlivě zvažujeme výběr rodičovských párů. Snažíme se ustálit naše odchovy v typu a odchovávat výborné jedince s předpokladem pro další chov. To znamená jedince s co nejméně odchylkami od standardu. Naše snažení se nám vrací v podobě úspěšných jedinců na výstavách, kteří jsou úspěšní nejen v CZ, ale i v zahraničí. Preferujeme jedince standardní výšky, k tomu přiměřené délky těla (či mírně delšího formátu), robustní (silné) kostry, výrazného elegantního krku, rovné dobře proúhlené přední i zadní běhy, sytou pigmentaci nosní houby a sliznic husté nasazení dlouhé hedvábné lehce vlnité srsti. Povahově se snažíme odchovávat milé, mazlivé, ale zároveň temperamentní a nekomfliktní jedince.  Celé naše snažení v chovu a čas který pejskům věnujeme, je odměňováno Vaší spokojeností s havaňáčkami od nás.

    

                     Ať už si u nás koupíte štěňátko  havaňáčka či lagottka, vždy budeme rádi, když se nám čas od času ozvete, jak se štěňátku daří a zašlete nám jeho fotečky , jak roste. Popřípadě později nám dáte vědět, jak se Vám daří na výstavách, atd. Samozřejmě pokud si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat buď na email či telefon a já Vám ráda poradím či pomohu, pokud to bude v mojich možnostech a silách.

 

!!! Přejeme všem hodně štěstíčka se štěňátkem od nás !!!